Loodusekalendri rituaalne uusaasta vastuvõtu pidu

looduskalendri uus aasta 2023

Loodusekalendri rituaalne uusaasta vastuvõtu pidu

 

25.12.2023 kell 16.00 toimub Metsakuurortis loodusekalendri rituaalne uusaasta vastuvõtu pidu

 

2024 Valguseaasta uue aasta tähistamine on tähtis. Just 25.12.2023 on esimene uue aasta päev. Selleks soovimegi koos teiega tähistada uut kalendriaastat meie Metsakuurordis.

 

Teeme see õhtupoolikul ühe mõnus koosviibimise meie Vägeva püstkojas ja süütame uue aasta tule lõkkeplatsil. Pärast uue aasta tseremooniat saab ka ühe mõnusa saunaõhtu meie Sauna Jussi saunamajas teha.

 

Rituaali läbiviijaks on Vlad. See mees on imeline jutuvestja ja tema oma šamaanitrummiga uue aasta tervitusliku riituse. Muidugi kui sa tuled, siis võta kaasa oma löökpill või muu pill. Kõik helisevad väed selle riitusel annavad väekust uue aasta algusele.

 

Kui Sinagi tunned et tahad tulla sellele riitusele, siis oled väga oodatud. Meie püstkoda on võimeline vastu võtma kuni 25 inimest. Kui soovid siis pane ennast kirja kiiresti. Kohad täituvad ruttu.
Riituse õhtu panus on 25 euri. Kui soovid ka saunaõhtule jääda siis 35 euri. Võimalik ka ööseks jääda meie Metsakuurorti puhkekeskusesse, siis pead sellest eraldi teatama, saame läbi rääkida. Kuis sul pole transporti, et meieni jõuda siis kindlasti leiame ka sellele lahenduse.

 

???? Metsakuurorti puhkekeskus
???? 25.12.2023 kell 16.00

 

Küsimuste korral helista mulle, Kalju 5018260


Broneerimiseks helista või kirjuta meile!