Vene saun

2023 on Eestis sauna-aasta! Elagu saun!

 

Sauna Jussi vene saun

 

Sauna Jussi saunamajas on vene saun, kaminaga eesruum, dušširuum, WC. Vene saunas saad kõik muu hetkeks unustada, lihtsalt olla ja nautida. Et nauding oleks maksimum, siis aitab vene saunas lõõgastuda ja rahuneda lavendli aroom. Lisaks saab kasutada pikutades pea alla heinaga täidetud patju. Jalad saab kiigule puhkama tõsta, et parandada vereringet. Leiliruumi suurus on 9 m². Sauna eesruum mahutab aega veetma või tähtpäevi tähistama kuni 10 inimest.

 

Kuidas erineb vene saun soome saunast? Mis on vene sauna eripära?

Vene saun köetakse kuni 65 kraadini ja niiskust on ruumis 65%. Saunaahi on erilise süsteemiga, kust leili visates väljub peenfraktsiooniline aur. Saunaahju kivideks on jadeiit, nefriit, valged ja punased kvartsilised kivimid. Saunas laval pikali lesides hakkab keha paremini eraldama jääkaineid ja higi puhastatakse kasevihaga. Pärast leiliruumist lahkumist võib minna raviomadustega šungiidi tünni, valada ennast üle külma veega, duši alla minna või julegamad saavad minna meie Vetevana tiiki karastama! Kui ilm lubab, siis olemas karastamiseks jääauk. 

 

Mis teeb Metsakuurorti vene sauna eriliseks ja eriti kasulikuks?

Pakume enne vene sauna ja sauna ajal Metsakuurortis käsitööna valminud fermenteeritud põdrakanepi teed ehk Ivan Tšai. Sooja teed juuakse enne sauna, et higistamine hakkaks pihta seestpoolt väljapoole, et organismi puhastus oleks kõige parem. Lisaks tõstab põdrakanepi tee organismi vastupanuvõimet, värskendab, annab hea enesetunde, lisab jõudu ja on abi jääkainete väljutamisel organismist.

 

*Saunas saab vihelda meie enda käsitööna valminud erinevate saunavihtadega (kask, tamm, pärn jne).

 

Kliendid nimetavad meie vene sauna “Aeg maha saunaks”.

 

KUI ILM ON MIINUSES, SIIS KIRSIKS TORDIL SAAB MINNA JÄÄAUKU KARASTAMA VÕI KUI NII KÜLM POLE, SIIS SAAB LIHTSALT TIIKI KARASTAMA MINNA!

 

Sauna hinnad

E-N 1h 50€

R-P 1h 60€

 

Vene sauna miinimum rentimise aeg kokkuleppel!

 

Turismimess Tourest 2024 sooduspakkumine ✨

 

Kui broneerid majutuse + vene sauna ja/või kümblustünni, siis saad soodustust -10%. Pakkumine kehtib 2024 aprilli lõpuni. Kasuta võimalust ja broneeri kohe!

 

Broneerimisel maini kindlasti sooduskoodi “TOUREST 2024 messipakkumine”

 

Aastavahetusel ja jaanipäeval kehtivad teised hinnad!

 

NB! Meie vene sauna saab rentida ka ilma majutuseta!

 

Broneerimistasu on 50% kogusummast. Broneerimistasu ei kuulu tagastamisele. Aga pakume võimalust valida endale uus sobiv aeg.

Kirjuta meile

    Broneerimiseks helista või kirjuta meile!