Meist

Metsakuurorti peremees Kalju Paldis ja perenaine Ulvi Valtna

 

Kes me oleme?

Kalju on paljudele juba teada-tuntud pendlimehena ja tegeleb igapäevaselt inimeste ravitsemisega ja nõustamisega, lisaks tegeleb ka energeetilise puhastusega ja viib läbi erinevaid koolitusi nii Metsakuurortis kui ka Tallinnas asuvas kontoris. Ulvi on hulgilaos ostu- ja müügijuht, aga igal vabal momendil on ta Metsakuurortis tegus perenaine, kes valmistab hoole ja armastusega käsitööna erinevaid hoidiseid, huvitavaid ja tervislikke mahlasid, siirupeid ja erinevaid kasulikke teesid.

 

Kuidas me selle koha leidsime ja mida külalistele pakume?

“Meil oli soov koos leida maakoht, kus lihtsalt olla looduse keskel, nautida ja end igapäeva rutiinist välja lülitada. Leidsime selle maatüki Raplamaal, Pahklas, mille suurus on 18 hektarit, sellest u 5 hektarit vajab täna igapäevast hooldust. Alguses oli siin ainult võsa ja padrik, kohalikud nimetasid seda kohta džungliks ja hulluks neid, kes siia tahavad midagi ehitada. Meid see aga ei heidutanud ja nüüd on sellest saanud hoopis mõnus ja eriline puhkekeskus, kus pakume kõigile külastajatele majutust erinevates palkmajades, lõõgastavat vene sauna, karastavat ja raviomadustega šungiidi tünni ja köetavat tünnisauna. Lisaks saab ööbida ja korraldada erinevaid üritusi püstkojas ehk indiaanitelgis ja seda igal aastaajal, iga ilmaga!”

 

Metsakuurorti loomapark

Nii suurte kui väikeste lemmikkoht Metsakuurortis on loomapark, kus elavad armsad mägiveised Tipi ja Täpi, must notsu Ruudi, erinevad kitsed, jäärad, minikitsed, kääbuslambad ja angooraküülikud. Linnumajas pakuvad silmailu ja rõõmu paabusaba tuvid, papagoid, part ja kuldfaasanid. Kindlasti tuleb tulevikus meile veel uusi armsaid elanikke juurde!

 

Erinevad üritused Metsakuurortis

Metsakuurorti puhkekesus on ka koht, mis aitab nii füüsilist keha kui ka hinge ravida ja vaimu puhata. See aasta soosib vaimsete teadmistega tegelemist, seega selle aasta teemaks saab Metsakuurortis “Areng läbi enda sisemaailma”. Pakume võimalusi just sellistel teemadel erinevaid üritusi korraldada meie väekas maakohas. Kui teil on soov korraldada erinevaid õpetlikke seminare, kohtumisi, laagreid, töötubasid sünnipäevasid, kokkutulekuid, firmapidusid, pulmasid ja muid üritusi, siis olete oodatud seda tegema Metsakuurortisse!

 

 

Kohtumiseni Metsakuuorti puhkekeskuses!

Metsakuurorti peremees ja peendlimees Kalju Paldis ja perenaine Ulvi Valtna
Broneerimiseks helista või kirjuta meile!