Ürituste korraldamine Metsakuurortis

OTSID KOHTA ERINEVATEKS TÄHTPÄEVADEKS JA ÜRITUSTEKS?

 

 

  • Metsakuurortis saab korraldada sünnipäevasid, suvepäevasid, kokkutulekuid, seminare, koolitusi, pulmasid vms väli- ja siseüritusi.

 

 

  • Korraldame ka ettetellimisel gruppidele ekskursioone ja Kalju Paldise loenguid.

 

Tutvume Raplamaa vaatamisväärsustega, tutvustame Metsakuurorti ürgset loodust, külastame meie loomaparki ja linnumajasid ja Kalju Paldise loeng eelnevalt kokkulepitud teemal.

 

 

  • Metsakuurortis saab gruppidele korraldada terapeutiliste eeterlike õlide töötubasid.

 

Kavas 2 töötuba:

 

Koduapteek eeterlike õlidega

 

Avastame, kuidas eeterlikud õlid toetavad meie füüsilist tervist ja seda ka kevadele vastu minnes. Lisaks heas mõttes kohustuslikele koduapteegi eeterlikele õlidele tuleb juttu praegusel aastaajal aktuaalsetel teemadel nagu näiteks allergiad, putukad, rannahooaeg ja üha enam paistma hakkav päike jms.)

 

Tee ise lõhnaõli, kodulõhnastaja või kehakoorija

 

Sa saad ise valida seda, mis sind kõnetab ja saad endale ainulaadse ja kordumatu lõhna või lõhnava kehakoorija. Samuti võid mõne segu endale kaasa teha, et seda kodus kreemi sisse või padjapüürile, shampooni või juuksepalsami sisse tilgutada. Pudelisse lisame kindlasti ka heade sõnade ja soovidega võluväe.

– Räägime emotsionaalset heaolu toetavatest eeterlikest õlidest
– Saad teada, millised eetervõlurid aitavad leevendada ärevust, stressi või hingevalu, millised hoida fookust, luua rõõmu, suurendada armastuse ja kire tunnet, tõsta elujõudu ja motivatsiooni)

 

Huvi korral kirjuta meile!

Kirjuta meile

    Broneerimiseks helista või kirjuta meile!