Majutus ja teenused

Mummila maja

Mummila privaatne maja kuuele. Maja on kahekordne, kus saab puhata koos perega või väiksema seltskonnaga.

 

Esimesel korrusel on 2 magamiskohta, kööginurk, söögilaud ja kamin. Teisel korrusel on 4 magamiskohta (+1 magamisase). Rõdult avaneb ilus vaade meie metsadele ja tiigile.

Privaatne maja kahele romatiliseks puhkuseks

Kunksmoori ja Kapten Trummi maja

Kunkmoori ja Kapten Trummi majas kahele, ideaalne romatiliseks puhkuseks.

Majas on väike kööginurk, kus olemas kõik toidu tegemiseks: pliit, külmkapp, potid, pannid, nõud, veekeetja, kohvimasin. Kapist leiad ka kohvi ja erinevad teed, lisaks ka Kunksmoori tee, mis on valminud Metsakuurortis käsitööna.

 

Majal on privaatne terrass vaatega tiigile ja metsadele. Siin saab nautida rahu ja vaikust ja imetleda loodust. Maja kõrval veel mõnus istumisala ja võimalus lõkkel teed keeta.

Sauna Jussi saunamaja vene saunaga

Sauna Jussi saunamajas on meie külastajate lemmik vene saun, kaminaga eesruum, dušširuum, WC. Siin saad kõik muu hetkeks unustada, lihtsalt olla ja nautida. Et nauding oleks maksimum, siis aitab saunas lõõgastuda ja rahuneda lavendli aroom. Lisaks saab kasutada pikutades pea alla heinaga täidetud patju. Jalad saab kiigule puhkama tõsta, et parandada vereringet. Leiliruumi suurus on 9 m². Sauna eesruum mahutab aega veetma või tähtpäevi tähistama kuni 10 inimest.

Arabella köetav tünnisaun

Arabella köetav tünnisaun on mõnus koht lõõgastumiseks ja nautimiseks koos kaaslase, perega või sõpradega. Eriliseks teeb tünnisauna see, et see on ehitatud päris paadi sisse. See mahutab kuni 7-10 inimest.

Vägeva indiaanitelk ehk püstkoda

Maagiline Vägeva püstkoda ehk indiaanitelk sobib suurepäraselt ööbimiseks või erinevate sündmuste läbiviimiseks. Olgu see sünnipäev, sõpradega koosolemine, koolitus või muu eriline üritus.

 

Mugavuse huvides on püstkojas ka elekter.

Metsakuurorti püstkoda
Armsad kitsed

Metsakuurorti loomapark

Metsakuurorti loomapargis elavad šoti mägiveised, kääbuslambad, jäärad, erinevad kitsed, jänes  ja must notsu. Linnumajas pakuvad rõõmu ja silmailu paabusaba tuvid, part ja kuldfaasanid.

 

Kui soovite loomi toita, siis võtke kaasa leiba, porgandit ja kapsast.  Kohapeal saab ka osta loomade söömiseks toidukorvikese.

TELKIMINE

 

Meil saab ka telkida ja nautida ürgset loodust, rahu ja vaikust. Võta oma telk ise kaasa.

 

20€ ööpäev

Duši kasutamine 5€ inimene

Rätiku kasutamine 2€ või võta oma rätik kaasa

Grillplatsi kasutamine 5€ inimene

Grillsüsi kott 5€ (võid ka ise kaasa võtta)

Võta palun ise ühekordsed nõud kaasa’

AUTOKARAVANIGA PARKIMINE

 

Puhkekeskusesse saab ka autokaravaniga puhkama tulla. Parkimisplatsil on võimalik kasutada elektrit.

 

25€ ööpäev

Duši kasutamine 5€ inimene

Rätiku kasutamine 2€ või võta oma rätik kaasa

Grillplatsi kasutamine 5€ inimene

Grillsüsi kott 5€ (võid ka ise kaasa võtta)

Võta palun ise ühekordsed nõud kaasa

LÕKKEPLATS

Valgustatud lõkkeplats grillimiseks ja pikniku pidamiseks. Mõnus istumine, kiik, saab kasutada elekterit ja lähedal asub WC. Ideaalne sünnipäevade ja muude sündmuste tähistamiseks. Soovi korral saab ka rentida kõrval asuva Vägeva püstkoja. Paarikümne sammu kaugusel asub ka loomapark.

METSAKUURORTI KINKEKAART

Meil on saadaval kinkekaardid summas 20€, 25€ ja 50€.

 

Kinkekaarti saab kasutada majutuse, sauna ja tünnisauna rentimisel. Lisaks ka Kalju Paldise koolitustel osalemiseks ja Metsakuurorti käsitöötoodete ostmiseks.

 

Kinkekaart kehtib 1 aasta.

METSAKUURORTI KÄSITÖÖTOOTED

Metsakuurorti käsitöötooteid valmistab puhkekeskuse tegus perenaine Ulvi suure hoole ja armastusega. Käsitöötoodete valikus erinevad hoidised ja kastmed, tervislikud mahlad, siirupid, ampsud ja erinevad tervist kostutavad teed.

ÜRITUSTE KORRALDAMINE METSAKUURORTIS

OTSID KOHTA ERINEVATEKS TÄHTPÄEVADEKS JA ÜRITUSTEKS?

 

 

  • Metsakuurortis saab korraldada sünnipäevasid, suvepäevasid, kokkutulekuid, seminare, koolitusi, pulmasid vms väli- ja siseüritusi.
  • Korraldame ka ettetellimisel gruppidele ekskursioone ja Kalju Paldise loenguid.
  • Metsakuurortis saab gruppidele korraldada terapeutiliste eeterlike õlide töötubasid.
Broneerimiseks helista või kirjuta meile!